Kidean tiimi

“Kidean arvot eivät ole sanahelinää, vaan esimerkiksi avoimuus näkyy päivittäisissä kohtaamisissa. Myös meidät etäläiset napataan aidosti ja lämpimästi mukaan tiimiin. Niin huippuhetket kuin epäonnistumiset käydään yhdessä läpi. “

Elina, Kidea

Mikko Laukkanen

Mikko Laukkanen

Toimitusjohtaja ja suursmurffi

mikko.laukkanen@kidea.fi
040 912 6951

Ilona Jyrkinen

Ilona Jyrkinen

Onnellisuusjohtaja ja HR

ilona.jyrkinen@kidea.fi
050 404 8404

Eeva Haimilahti

Eeva Haimilahti

Palvelujohtaja ja tiimin kalenterikaveri

eeva.haimilahti@kidea.fi
044 279 0020

Elina Uusitalo

Elina Uusitalo

Sisällöntuotannosta vastaava tarinankertoja

elina.uusitalo@kidea.fi
044 519 8902

Sara Vahteri

Sara Vahteri

Digimarkkinointivastaava ja ilonen aspa

sara.vahteri@kidea.fi
044 981 1558

Anne Turunen

Anne Turunen

Sisällöntuottaja ja pilkunviilaaja

anne.turunen@kidea.fi
045 328 0100

Tuure Lahti

Tuure Lahti

Videokuvaaja ja vitsiniekka

tuure.lahti@kidea.fi
044 334 7589

Kysy Kideasta mitä vaan

Pistä meille viestiä joko tällä lomakkeella tai ihan privaatisti kenelle tahansa ylläolevista. Sovitaan juttutuokio ja kasvetaan yhdessä kahvikupillisen ajan.